ZEDP0500D19.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | ZEDP0500D19 |
| Manufacturer | AZ Displays |
| Series | - |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Touchscreen | - |
| Voltage - Input | 5V |
| Voltage - Output | - |
| Size / Dimension | 1.42" L x 1.18" W (36mm x 30mm) |
| Interface | USB |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
The following parts include "ZEDP0500D19" in Silicon Labs ZEDP0500D19.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.