4175800XX-3.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 4175800XX-3 |
| Manufacturer | Digital View Inc. |
| Series | ALR-1400v2 |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Touchscreen | - |
| Voltage - Input | 12V, 24V |
| Voltage - Output | 3.3V, 5V, 12V, 18V |
| Size / Dimension | 4.2" L x 3.6" W (107.4mm x 91.4mm) |
| Interface | Pushbutton, Serial |
| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
The following parts include "4175800XX-3" in Silicon Labs 4175800XX-3.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.