4176400XX-3.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 4176400XX-3 |
| Manufacturer | Digital View Inc. |
| Series | ALT-1920 |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Active |
| Touchscreen | - |
| Voltage - Input | 12V, 24V |
| Voltage - Output | 3.3V, 5V, 12V, 18V |
| Size / Dimension | 4.2" L x 3.6" W (107mm x 92mm) |
| Interface | RS-232 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
The following parts include "4176400XX-3" in Silicon Labs 4176400XX-3.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.