4175500XX-3.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 4175500XX-3 |
| Manufacturer | Digital View Inc. |
| Series | SVX-4096 |
| Packaging | Bag |
| Product Status | Active |
| Touchscreen | - |
| Voltage - Input | 12V, 24V |
| Voltage - Output | 3.3V, 5V, 10V, 12V, 18V |
| Size / Dimension | 8.01" L x 6.07" W (203.2mm x 154mm) |
| Interface | Ethernet, RS-232 |
| Operating Temperature | - |
The following parts include "4175500XX-3" in Silicon Labs 4175500XX-3.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.