4177000XX-3.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 4177000XX-3 |
| Manufacturer | Digital View Inc. |
| Series | DT-1920-HDMI |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Active |
| Touchscreen | - |
| Voltage - Input | 12V |
| Voltage - Output | 3.3V, 5V, 12V |
| Size / Dimension | 3.6" L x 2.5" W (91.4mm x 62.7mm) |
| Interface | Infrared, Pushbutton, RS-232, Serial |
| Operating Temperature | - |
The following parts include "4177000XX-3" in Silicon Labs 4177000XX-3.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.