ZEDH1010L19.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | ZEDH1010L19 |
| Manufacturer | AZ Displays |
| Series | - |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Touchscreen | - |
| Voltage - Input | 5V |
| Voltage - Output | - |
| Size / Dimension | 4.35" L x 2.78" W (110.6mm x 70.5mm) |
| Interface | USB |
| Operating Temperature | 0°C ~ 65°C |
The following parts include "ZEDH1010L19" in Silicon Labs ZEDH1010L19.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.