Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WZ135285WP50236BJ1
Part No.:
WZ135285WP50236BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 5000PF 20KV
Shipping
WZ135285WP50236BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
TWZ
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
5000 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
20000V (20kV)