Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WZ125178BH30236BJ1
Part No.:
WZ125178BH30236BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 3000PF 10KV
Shipping
WZ125178BH30236BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
TWZ
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
3000 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
10000V (10kV)