Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WZ095190WJ15238BJ1
Part No.:
WZ095190WJ15238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 1500PF 14KV
Shipping
WZ095190WJ15238BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
TWZ
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Capacitance:
1500 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
14000V (14kV)