Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WX095162WJ10238BJ2
Part No.:
WX095162WJ10238BJ2
Description:
CAP CER 1000PF 14KV
Shipping
WX095162WJ10238BJ2 Information
Capacitance:
1000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
14000V (14kV)