Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WPE200WH40238BJ1
Part No.:
WPE200WH40238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 4000PF 13KV
Shipping
WPE200WH40238BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
4000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
13000V (13kV)