Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WPE200BJ80138BH1
Part No.:
WPE200BJ80138BH1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 800PF 15KV
Shipping
WPE200BJ80138BH1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
800 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)