Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WI085175WJ22238BJ1
Part No.:
WI085175WJ22238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 2200PF 14KV
Shipping
WI085175WJ22238BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
2200 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
14000V (14kV)