Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WI050100WE80138BJ1
Part No.:
WI050100WE80138BJ1
Description:
CAP CER 800PF 11KV
Shipping
WI050100WE80138BJ1 Information
Capacitance:
800 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
11000V (11kV)