Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WI050100WE20238BJ1
Part No.:
WI050100WE20238BJ1
Description:
CAP CER 2000PF 11KV
Shipping
WI050100WE20238BJ1 Information
Capacitance:
2000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
11000V (11kV)