Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WI050100WE10238BJ1
Part No.:
WI050100WE10238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 1000PF 11KV
Shipping
WI050100WE10238BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
1000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
11000V (11kV)