Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components WF125420WN76236BJ1
Part No.:
WF125420WN76236BJ1
Description:
CAP CER 7600PF 18KV SCREW
Shipping
WF125420WN76236BJ1 Information
Capacitance:
7600 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
18000V (18kV)
Size / Dimension:
5.827" Dia (148.00mm)
Height - Seated (Max):
16.535" (420.00mm)