TE Connectivity Potter & Brumfield Relays W94-X112-30V
Part No.:
W94-X112-30V
Manufacturer:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 415VAC
Shipping
W94-X112-30V Information
Manufacturer:
Series:
W9
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
415 V