Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TF170311WW40236BJ2
Part No.:
TF170311WW40236BJ2
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 4000PF 32KV R85
Shipping
TF170311WW40236BJ2 Information
Manufacturer:
Series:
TDFZ
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Capacitance:
4000 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
32000V (32kV)
Temperature Coefficient:
R85
Operating Temperature:
-55°C ~ 100°C