Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TF170279BQ50236BJ1
Part No.:
TF170279BQ50236BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 5000PF 25KV R85
Shipping
TF170279BQ50236BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
TDFZ
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Capacitance:
5000 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
25000V (25kV)
Temperature Coefficient:
R85
Operating Temperature:
-55°C ~ 100°C