Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TE045120WH60138BJ1
Part No.:
TE045120WH60138BJ1
Description:
CAP CER 600PF 13KV
Shipping
TE045120WH60138BJ1 Information
Capacitance:
600 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
13000V (13kV)
Temperature Coefficient:
Operating Temperature:
-55°C ~ 100°C
Height - Seated (Max):
3.701" (94.00mm)