Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TE030090BH50033BF1
Part No.:
TE030090BH50033BF1
Description:
CAP CER 50PF 10KV R7
Shipping
TE030090BH50033BF1 Information
Capacitance:
50 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
10000V (10kV)
Temperature Coefficient:
R7
Operating Temperature:
-55°C ~ 100°C
Height - Seated (Max):
3.701" (94.00mm)