Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TDZ50200WC50238BJ1
Part No.:
TDZ50200WC50238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 5000PF 9KV R85
Shipping
TDZ50200WC50238BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Capacitance:
5000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
9000V (9kV)