Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TDZ30090WC12238BJ1
Part No.:
TDZ30090WC12238BJ1
Description:
CAP CER 1200PF 9KV R85
Shipping
TDZ30090WC12238BJ1 Information
Capacitance:
1200 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
9000V (9kV)