Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TDZ30090BH12138BG1
Part No.:
TDZ30090BH12138BG1
Description:
CAP CER 120PF 10KV R16
Shipping
TDZ30090BH12138BG1 Information
Capacitance:
120 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
10000V (10kV)