Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TDZ30055BH50138BJ1
Part No.:
TDZ30055BH50138BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 500PF 10KV R85
Shipping
TDZ30055BH50138BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
500 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
10000V (10kV)