Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TD030090BH50033BF1
Part No.:
TD030090BH50033BF1
Description:
CAP CER 50PF 10KV R7 NONSTND
Shipping
TD030090BH50033BF1 Information
Capacitance:
50 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
10000V (10kV)
Temperature Coefficient:
R7
Operating Temperature:
-55°C ~ 100°C
Size / Dimension:
1.772" Dia (45.00mm)