Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components TAZ30090BH10238BJ1
Part No.:
TAZ30090BH10238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 1000PF 10KV
Shipping
TAZ30090BH10238BJ1 Information
Manufacturer:
Series:
TAZ
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
1000 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
10000V (10kV)