Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components RA020080BD25138BH1
Part No.:
RA020080BD25138BH1
Description:
CAP CER 250PF 4KV NONSTND
Shipping
RA020080BD25138BH1 Information
Capacitance:
250 pF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
4000V (4kV)
Temperature Coefficient:
Operating Temperature:
-55°C ~ 100°C
Size / Dimension:
0.984" Dia (25.00mm)