Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components PDZ070BJ17034BF1
Part No.:
PDZ070BJ17034BF1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 17PF 15KV R7 DISK
Shipping
PDZ070BJ17034BF1 Information
Manufacturer:
Series:
P
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Capacitance:
17 pF
Tolerance:
±6%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)
Temperature Coefficient:
R7
Operating Temperature:
-55°C ~ 100°C