Schneider Electric M9F44150
Part No.:
M9F44150
Manufacturer:
Schneider Electric
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
MULTI9 C60BP 1P Z 50A 10KA 240V
Shipping
M9F44150 Information
Manufacturer:
Schneider Electric
Series:
Multi9
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Mounting Type:
DIN Rail
Breaker Type:
Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V