Sensata-Airpax LELK11-1-52-100.-A-91-V
Part No.:
LELK11-1-52-100.-A-91-V
Shipping
LELK11-1-52-100.-A-91-V Information
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V