Sensata-Airpax LELHK11-1-62-80.0-U-01
Part No.:
LELHK11-1-62-80.0-U-01
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
LELHK11-1-62-80.0-U-01 Information
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V