Sensata-Airpax LELHK11-1-52-80.0-AB-01-V
Part No.:
LELHK11-1-52-80.0-AB-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
LELHK11-1-52-80.0-AB-01-V Information
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V