Sensata-Airpax LELH11-1RS4-62-7.50-AU-01-V
Part No.:
LELH11-1RS4-62-7.50-AU-01-V
Shipping
LELH11-1RS4-62-7.50-AU-01-V Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V