Sensata-Airpax IULNK11-1REC5-63-10.0-U
Part No.:
IULNK11-1REC5-63-10.0-U
Shipping
IULNK11-1REC5-63-10.0-U Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V