Sensata-Airpax IULNK11-1-62-17.5-K-U
Part No.:
IULNK11-1-62-17.5-K-U
Shipping
IULNK11-1-62-17.5-K-U Information
Current Rating (Amps):
17.5A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V