Sensata-Airpax IULNK11-1-61-7.50-C
Part No.:
IULNK11-1-61-7.50-C
Shipping
IULNK11-1-61-7.50-C Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V