Sensata-Airpax IULNK11-1-61-7.50
Part No.:
IULNK11-1-61-7.50
Shipping
IULNK11-1-61-7.50 Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V