Sensata-Airpax IULNK11-1-51F-20.0-K
Part No.:
IULNK11-1-51F-20.0-K
Shipping
IULNK11-1-51F-20.0-K Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V