Sensata-Airpax IULN11-1REC4-72-40.0-A
Part No.:
IULN11-1REC4-72-40.0-A
Shipping
IULN11-1REC4-72-40.0-A Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V