Sensata-Airpax IULN11-1REC4-72-20.0-A
Part No.:
IULN11-1REC4-72-20.0-A
Shipping
IULN11-1REC4-72-20.0-A Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V