Sensata-Airpax IULN11-1REC4-72-10.0-A
Part No.:
IULN11-1REC4-72-10.0-A
Shipping
IULN11-1REC4-72-10.0-A Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V