Sensata-Airpax IULN11-1REC4-62-20.0
Part No.:
IULN11-1REC4-62-20.0
Shipping
IULN11-1REC4-62-20.0 Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V