Sensata-Airpax IULN11-1REC4-62-10.0
Part No.:
IULN11-1REC4-62-10.0
Shipping
IULN11-1REC4-62-10.0 Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V