Sensata-Airpax IULK11-1-63-100.-A-01
Part No.:
IULK11-1-63-100.-A-01
Shipping
IULK11-1-63-100.-A-01 Information
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V