Sensata-Airpax IULHK11-1REG4-64F-10.0-01
Part No.:
IULHK11-1REG4-64F-10.0-01
Shipping
IULHK11-1REG4-64F-10.0-01 Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V