Sensata-Airpax IULHK11-1REG4-62F-10.0-C-01
Part No.:
IULHK11-1REG4-62F-10.0-C-01
Shipping
IULHK11-1REG4-62F-10.0-C-01 Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V