Sensata-Airpax IULHK11-1REC4-62-100.-A-01
Part No.:
IULHK11-1REC4-62-100.-A-01
Shipping
IULHK11-1REC4-62-100.-A-01 Information
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V