Sensata-Airpax IULHK11-1-62-60.0-A-01
Part No.:
IULHK11-1-62-60.0-A-01
Shipping
IULHK11-1-62-60.0-A-01 Information
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V